Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet Puław przyjęty. Radny Grobel krytycznie o kreatywności prezydenta Maja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2018 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Widzę mocne oraz niemal jednogłośne niezadowolenie mieszkańców Puław z p.Grobla. On teraz przez kilka lat będzie tak przeszkadzał? Nawet Ci którzy go do tej pory popierali teraz są zirytowani jego zachowaniem. Czy orientuje się ktoś czy istnieje możliwość wywalenia Grobla z rady? Jakieś referendum czy coś? Może powinniśmy zadziałać?
  "Nawet Ci którzy go do tej pory popierali teraz są zirytowani jego zachowaniem." - czyli kto? Bo ja nie przypominam sobie żebym bym zirytowany? W czyim imieniu się wypowiadasz? Bo może ma rację w tym co mówi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grobla powinni całkiem odstawić na emeryturę niech się nie wtrąca miał swoje 5 minut a nawet więcej nie teraz nie miesza wstyd panie grobel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę mocne oraz niemal jednogłośne niezadowolenie mieszkańców Puław z p.Grobla. On teraz przez kilka lat będzie tak przeszkadzał? Nawet Ci którzy go do tej pory popierali teraz są zirytowani jego zachowaniem. Czy orientuje się ktoś czy istnieje możliwość wywalenia Grobla z rady? Jakieś referendum czy coś? Może powinniśmy zadziałać?
Niestety ale nie ma takiej możliwości żeby odwołać radnego przed upływem kadencji. Jest kilka przesłanek ale pan G. ich niestety nie spełnia...więc jesteśmy zmuszeni patrzeć na jego przykrą twarz przez kilka lat i znosić jego aroganckie zachowanie.
Wystarczy przecież funkcje drugiego zastępcy prezydenta zaproponować i wszyscy są hepi - a głównie prezydent, który pozbywa się opozycji z Rady, a zyskuje długopis do podpisywania wszystkich swoich świetnych  pomysłów - tak samo jak już połknął puławski pis nasz prezydent oby panował wiecznie może teraz połknąć groblowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby wg byłego prezydenta jaka to "koalicja jest głucha" - czyżby ze wszystkimi mieszkańcami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać panie Grobel! Grylować to cichą koalicje ile wlezie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmowanie tematu stażu pracy jest dużą manipulacją. W ustawach dotyczących urzędów prowadzenie własnej działalności jest okresem niewliczanym do stażu. Jest to duża niesprawiedliwość, znana zapewne tak doświadczonym urzędnikom jak ekipa radnego Grobla a wynoszenie tego na forum rady jest conajmniej nietaktowne.
 Maj prowadzi działalność dopiero od 01.10.2017 roku. A staż pracy w latach poprzednich? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmowanie tematu stażu pracy jest dużą manipulacją. W ustawach dotyczących urzędów prowadzenie własnej działalności jest okresem niewliczanym do stażu. Jest to duża niesprawiedliwość, znana zapewne tak doświadczonym urzędnikom jak ekipa radnego Grobla a wynoszenie tego na forum rady jest conajmniej nietaktowne.
Maj prowadzi działalność dopiero od 01.10.2017 roku. A staż pracy w latach poprzednich?
 Maj wchodząc do rady i dając oświadczenie majątkowe posiadał już ogromne oszczędności które musiała sprawdzać skarbówka. Czyli pracował. Może miał tez wcześniej firmę? Wystarczy sie o to zapytać. Z następnych oświadczeń wynika że caly czas pracował. Wykonywał projekty umowy o dzieło które wg chorego prawa nie liczą się do stażu pracy. Czy to znaczy że można bezkarnie oczerniać, jeździć  po kimś jak po psie i twierdzić że nie pracował, gdyż wykonywał projekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał firmy. Sprawdziłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc ja też sie pytam kryminogennych trolli, łajdaków bez serca, czy ktos kto pracuje na umowy zlecenia np. latami wykonując projekty dla biur projektowych, jest gorszy, jest śmieciem, można wmawiać ludziom, że to nie praca i szykanować, że jest/był na utrzymaniu MOPS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał firmy. Sprawdziłem 
 O krolkodylowy zaczął się  udzielać.  Teraz jeździ po M. Kiedyś  robił jazdy  prawym i sprawiedliwym ale odkąd go postraszyli  to im odpuścił. Taki z niego krokodyl. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej bym dawał ale aktualnie w mieście nie rządzą a w powiecie to władza ma póki co mało pisowski charakter. Jak spuszczą do sedesu Maja (a to tylko kwestia czasu) to trzeba będzie wziąć się i za nich. A póki co to mi mogą naskoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej bym dawał ale aktualnie w mieście nie rządzą a w powiecie to władza ma póki co mało pisowski charakter. Jak spuszczą do sedesu Maja (a to tylko kwestia czasu) to trzeba będzie wziąć się i za nich. A póki co to mi mogą naskoczyć.
 Przestałes im dawać kiedy rządzili z Januszem. Kiedy ci  pogrozili paluszkiem zamilkłeś i i jyz sie nie bierzesz za mich. Taki z ciebie  odważny krokodyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylemu prezydentowi przypominaja sie siermiezne czasy z czerwona legitymacja ktora dawala pewne mozliwosci egzystencji czlowiekowi bez charakteru a poprostu camajdzie.Siedzial cicho kilka lat,Pulawy nawet bez niego bylyby miastem szybko sie rozwijacym.Przegral a przegrac powinien dawno az wreszcie zrozumiano,ze camajda na aut.Przegral i naraeszcie sie obudzil i zaczal wymyslac swoje zaniedbania a przez to uwaza,ze dokuczy swojemu zmiennikowi.Nie uda sie ten atak zza plotu za ktorym sie wychowal i wzywa do pojedynku.Juz przegral a teraz sie osmiesza a tym bardziej,ze ma go..o do powiedzenia.Wstyd, kretynizm jest objawem starosci przed ktora nie da sie uciec a najlepiej nalezy sie zamknac dla dobra nowej rady miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmowanie tematu stażu pracy jest dużą manipulacją. W ustawach dotyczących urzędów prowadzenie własnej działalności jest okresem niewliczanym do stażu. Jest to duża niesprawiedliwość, znana zapewne tak doświadczonym urzędnikom jak ekipa radnego Grobla a wynoszenie tego na forum rady jest conajmniej nietaktowne.
Maj prowadzi działalność dopiero od 01.10.2017 roku. A staż pracy w latach poprzednich?
Maj wchodząc do rady i dając oświadczenie majątkowe posiadał już ogromne oszczędności które musiała sprawdzać skarbówka. Czyli pracował. Może miał tez wcześniej firmę? Wystarczy sie o to zapytać. Z następnych oświadczeń wynika że caly czas pracował. Wykonywał projekty umowy o dzieło które wg chorego prawa nie liczą się do stażu pracy. Czy to znaczy że można bezkarnie oczerniać, jeździć  po kimś jak po psie i twierdzić że nie pracował, gdyż wykonywał projekty?
 Póki co nie wskazał żadnego wykonanego projektu. Skoro tak pracował jako projekant w pocie czoła to nie ma się czego wstydzić. Niech poda listę wykonanych prac pojeździmy po Polsce czy świeci i pooglądamy. No chyba że jednak nie zapłacił podatków od wynagrodzenia za nie. To jest niesamowicie ciekawy wątek dotyczący Maja - legalna praca i płacone podatki w latach ubiegłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej bym dawał ale aktualnie w mieście nie rządzą a w powiecie to władza ma póki co mało pisowski charakter. Jak spuszczą do sedesu Maja (a to tylko kwestia czasu) to trzeba będzie wziąć się i za nich. A póki co to mi mogą naskoczyć.
Przestałes im dawać kiedy rządzili z Januszem. Kiedy ci  pogrozili paluszkiem zamilkłeś i i jyz sie nie bierzesz za mich. Taki z ciebie  odważny krokodyl
  Cztery lata temu to chyba się jeszcze nie udzielałem na forum. A potem były jaja z Beniaminem K. i dyktafonem. Jesteś pewien że nic na te tematy nie pisałem czy przyd upasy Maja mają taki przekaz dnia? No i jazda z Czarkiem, choć przeciętnie raz na miesiąc zdarzyło mi się napisać o nim dobre słowo.  A można wiedzieć czym PiS był w stanie mi zagrozić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że największe problemy z wyslawianiem się obnażyły debaty... Można było posłuchać jaki watpliwy dar wypowiedzi ma Pan Maj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmowanie tematu stażu pracy jest dużą manipulacją. W ustawach dotyczących urzędów prowadzenie własnej działalności jest okresem niewliczanym do stażu. Jest to duża niesprawiedliwość, znana zapewne tak doświadczonym urzędnikom jak ekipa radnego Grobla a wynoszenie tego na forum rady jest conajmniej nietaktowne.
Maj prowadzi działalność dopiero od 01.10.2017 roku. A staż pracy w latach poprzednich?
Maj wchodząc do rady i dając oświadczenie majątkowe posiadał już ogromne oszczędności które musiała sprawdzać skarbówka. Czyli pracował. Może miał tez wcześniej firmę? Wystarczy sie o to zapytać. Z następnych oświadczeń wynika że caly czas pracował. Wykonywał projekty umowy o dzieło które wg chorego prawa nie liczą się do stażu pracy. Czy to znaczy że można bezkarnie oczerniać, jeździć  po kimś jak po psie i twierdzić że nie pracował, gdyż wykonywał projekty?
Póki co nie wskazał żadnego wykonanego projektu. Skoro tak pracował jako projekant w pocie czoła to nie ma się czego wstydzić. Niech poda listę wykonanych prac pojeździmy po Polsce czy świeci i pooglądamy. No chyba że jednak nie zapłacił podatków od wynagrodzenia za nie. To jest niesamowicie ciekawy wątek dotyczący Maja - legalna praca i płacone podatki w latach ubiegłych.
 Jestem pewien że w protokoje z którejś sesji to było. Grobel albo Wojcikowa się o to pytali i Maj odpowiedzial kilkoma zrealizowanymi projektami. Jeśli to dla troli kryminogennych trolli najważniejszy wątek, mogą zapytać się.o to.osoby publicznej zamiast manipulować i oklamywac opinie publiczną.  Ps. Ja też nie nam potwierdzenia  ze Grobel byl zastępca naczelnika stanu wojennego miasta Puławy  mimo to nie  oskarżam go czy i jak wtedy pracował i czy za to też pobierał  stażowe lub czy wyplacilismy mu kilkudziesieczno tysieczna jubileuszowke rok czy dwa lata  temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Prezydent również głosował za budową Hali  Sportowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejmowanie tematu stażu pracy jest dużą manipulacją. W ustawach dotyczących urzędów prowadzenie własnej działalności jest okresem niewliczanym do stażu. Jest to duża niesprawiedliwość, znana zapewne tak doświadczonym urzędnikom jak ekipa radnego Grobla a wynoszenie tego na forum rady jest conajmniej nietaktowne.
Maj prowadzi działalność dopiero od 01.10.2017 roku. A staż pracy w latach poprzednich?
Maj wchodząc do rady i dając oświadczenie majątkowe posiadał już ogromne oszczędności które musiała sprawdzać skarbówka. Czyli pracował. Może miał tez wcześniej firmę? Wystarczy sie o to zapytać. Z następnych oświadczeń wynika że caly czas pracował. Wykonywał projekty umowy o dzieło które wg chorego prawa nie liczą się do stażu pracy. Czy to znaczy że można bezkarnie oczerniać, jeździć  po kimś jak po psie i twierdzić że nie pracował, gdyż wykonywał projekty?
Póki co nie wskazał żadnego wykonanego projektu. Skoro tak pracował jako projekant w pocie czoła to nie ma się czego wstydzić. Niech poda listę wykonanych prac pojeździmy po Polsce czy świeci i pooglądamy. No chyba że jednak nie zapłacił podatków od wynagrodzenia za nie. To jest niesamowicie ciekawy wątek dotyczący Maja - legalna praca i płacone podatki w latach ubiegłych.
To jak ma wykazywać projekty? Do skrzynki na listy ci je wrzucać? Idź się go zapytaj i złóż donos do skarbówki zamiast uprawiać tu obrzydliwe szykanowanie i insynuacje. Nie jestem prawnikiem ale chyba jednak niesamowicie ciekawym wątkiem jest to czy w świetle prawa można tak bezkarnie obżygiwać bliźniego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pis groził Krokodylowemu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...